Tverlandsstevne 2018

TVERLANDSSTEVNE

Tverlandet svømmeklubb arrangerte svømmestevne 13 og 14 januar 2018. Klubbene som deltok på stevne var :

Bodø SK, Drag SK, Fauske SK, Meløy SK, Mosjøen SK, Rana SK og selvfølgelig Tverlandet SK.  Tilsammen var det litt i underkant av 90 svømmere.

Tverlandet stilte med 11 svømmere.

Innmarsj :)

 

Pizzakveld for overnattingsgjestene

 

Petter og Bjarne :) Våre 2 minste deltakere fra Tverlandet

 

Resultatene:

Endre  Wikevand Normann(2004):                                                                                                         

Øvelse 2: 400m fri, herrer. 5.45.41                                                                   

Øvelse 10: 50m fri, herrer. 31.97                                                                     

Øvelse 18: 50m butterfly, herrer. 39.72                                                             

Øvelse 20: 200m rygg, herrer. 3.08.75                                                             

Øvelse 32: 200m bryst, herrer. 3.37.52                                                            

Øvelse 36: 100m fri, herrer. 1.09.37                                                                 

Øvelse 38: 200m IM(individuell medley), herrer. 3.04.07

 

Trym Didriksen Tverbakk(2003):                                   

Øvelse 2: 400m fri, herrer. 5.51.69

Øvelse 6: 100m butterfly, herrer. 1.33.69

Øvelse 10: 50m fri, herrer. 34.24

Øvelse 20: 200m rygg, herrer. 3.15.07

Øvelse 32: 200m bryst, herrer. 3.33.67

Øvelse 38: 200m IM(individuell medley), herrer. 3.09.03

 

Filip Ness(2006):                                                                                           

Øvelse 2: 400m fri, herrer. 5.52.59                                                                 

Øvelse 6: 100m butterfly, herrer. 1.41.64                                                          

Øvelse 10: 50m fri, herrer. 35.45                                                                     

Øvelse 20: 200m rygg, herrer. 3.12.20                                                             

Øvelse 32: 200m bryst, herrer. 3.50.88                                                            

Øvelse 38: 200m IM(individuell medley), herrer. 3.23.18   

                                 

Erik Østvik(2006):

Øvelse 2: 400m fri, herrer. 7.05.56

Øvelse 6: 100m butterfly, herrer. 2.03.38

Øvelse 10: 50m fri, herrer. 39.30

Øvelse 20: 200m rygg, herrer. 3.43.75

Øvelse 32: 200m bryst, herrer. 3.51.48

Øvelse 38: 200m IM(individuell medley), herrer. 3.40.64

 

Bjarne Ness(2008):                                                                                       

Øvelse 2: 400m fri,herrer. 7.06.43                                                                   

Øvelse 6: 100m butterfly,herrer. 1.59.39

Øvelse 8: 100m IM(individuell medley) -forsøk, herrer. 1.54.60                           

Øvelse 10: 50m fri, herrer. 41.61                                                                     

Øvelse 29: 50m rygg, herrer. 53.78                                                                 

Øvelse 36: 100m fri, herrer. 1.31.33                                                                 

 

Anton Gagnum(2006):

Øvelse 4: 50m bryst, herrer. 53.95

 

Petter Sommerseth Edvardsen(2008):

Øvelse 18: 50m butterfly, herrer. 1.06.77

Øvelse 32: 200m bryst,herrer. Disk

Øvelse 36: 100m fri, herrer. Disk

 

Hanne Sommerseth Edvardsen(2005):                                                            

Øvelse 1: 400m fri, damer. 7.07.27                                                                 

Øvelse 5: 100m butterfly, damer. 1.57.48                                                                                                                                             

Øvelse 19: 200m rygg, damer. 3.34.65                                                          

Øvelse 30: 50m rygg, damer. 45.65                                                                

Øvelse 33: 200m bryst, damer. 4.14.83                                                          

Øvelse 39: 200m IM(individuell medley), damer. 3.46.60        

                           

Julie Kvalen Støvset(2003):

Øvelse 3: 50m bryst, damer. 54.65

Øvelse 9: 50m fri, damer. 41.09                                                                                             

Øvelse 15: 200m fri, damer. 3.35.86

Øvelse 30: 50m rygg, damer. 49.92

Øvelse 33: 200m bryst,damer. 4.49.81

Øvelse 37: 100m fri, damer. 1.35.58

 

Emma Søtorp(2004):                                                                                    

Øvelse 3: 50m bryst, damer. 54.19                                                                

Øvelse 9: 50 m fri,damer. 42.95                                                                     

Øvelse 11: 100m bryst, damer. 1.58.11                                                          

                                                                                                                  

Nora Rubi Karlsen(2004):

Øvelse 3: 50m bryst,damer. 56.35

Øvelse 7: 100m IM(individuell medley)-forsøk, damer. 1.54.50

Øvelse 17: 50m butterfly, damer. 57.00

Øvelse 35: 100m rygg, damer. 1.52.67

 

Vinnerne av finalen på 100m IM(individuell medley) var tidligere tverlandssvømmer Erika Ness (Fauske SK) og Håvard Vindvik (Bodø SK).

 

Alle svømmerne har stått på og vi gleder oss til neste år :D

 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift